Przyjaciele zapomnianych cmentarzy

Robert Babiarz
Cmentarz ewangelicki rodowy - Cichoradz
Cmentarz ewangelicki - Gutowo (gm. Zławieś Wielka)
Cmentarz ewangelicki - Łążyn (Łążynek)
Cmentarz ewangelicki - Rzęczkowo
Cmentarz ewangelicki - Toporzysko
Cmentarz ewangelicki - Zławieś Mała

Magdalena Bartoś
Cmentarz staroluterański - Toruń (Przedmieście Chełmińskie)

Grzegorz Becmer
Cmentarz ewangelicki - Gnojno
Cmentarz ewangelicki - Jarantowice I
Cmentarz ewangelicki - Jarantowice II
Cmentarz ewangelicki - Józefat
Cmentarz ewangelicki - Kierz Półwieski
Cmentarz ewangelicki - Kleszczyn
Cmentarz ewangelicki - Ludowice
Cmentarz ewangelicki - Ludowice (Janowo)
Cmentarz ewangelicki - Myśliwiec
Cmentarz ewangelicki - Orzechowo
Cmentarz poepidemiczny - Orzechówko
Cmentarz ewangelicki - Pływaczewo
Cmentarz ewangelicki - Ryńsk
Cmentarz ewangelicki - Stare Rybitwy
Cmentarz wielowyznaniowy - Tomaszewo (gm. Osiek)
Cmentarz ewangelicki - Węgorzyn
Cmentarz ewangelicki - Wrocki

Mieczysława Boniecka
Cmentarz ewangelicki - Skoraczewo

Bractwo Czarnej Wody
Cmentarz ewangelicki - Osie
Cmentarz ewangelicki rodowy - Tleń
Cmentarz ewangelicki rodowy - Zgorzały Most

Janusz Brzóska
Cmentarz ewangelicki - Nowe Skudzawy

Anna i Michał Chabros
Cmentarz ewangelicki - Buk Góralski
Cmentarz ewangelicki - Czystochleb
Cmentarz ewangelicki - Dębowa Łąka
Cmentarz ewangelicki - Gałczewo
Cmentarz ewangelicki - Kawki
Cmentarz poepidemiczny - Lipnica
Cmentarz ewangelicki - Łabędź I
Cmentarz ewangelicki - Łabędź II
Cmentarz ewangelicki - Łobdowo
Cmentarz ewangelicki - Małe Pułkowo
Cmentarz ewangelicki - Małe Radowiska
Cmentarz ewangelicki - Myśliwiec
Cmentarz ewangelicki - Niedźwiedź
Cmentarz ewangelicki rodowy - Nielub
Cmentarz ewangelicki - Rywałd (Rywałd Szlachecki)
Cmentarz poepidemiczny - Wałycz
Cmentarz ewangelicki - Wielkie Radowiska

Damian Czekaj
Cmentarz ewangelicki - Rojewo

Iwona Czepułkowska
Cmentarz ewangelicki - Rzęczkowo

Michał Damaziak
Cmentarz ewangelicki - Nowy Dwór (gm. Kowalewo Pomorskie) I

Lidia Dobrowolska
Cmentarz ewangelicki - Mątasek
Cmentarz poepidemiczny - Stara Huta

Adam Drogomirecki
Cmentarz ewangelicki - Polski Konopat

Zbigniew Dykiel
Cmentarz ewangelicki - Błoto
Cmentarz ewangelicki - Brzozowo
Cmentarz ewangelicki - Kokocko
Cmentarz ewangelicki - Michałki (gm. Świedziebnia)
Cmentarz ewangelicki - Trzebczyk

Damian Drzymalski
Cmentarz ewangelicki - Bratwin
Cmentarz ewangelicki - Buśnia
Cmentarz ewangelicki - Mątasek
Cmentarz ewangelicki rodowy - Rulewo

Karolina Falleńczyk
Cmentarz ewangelicki - Białe Błota (gm. Aleksandrów Kujawski)
Cmentarz poepidemiczny - Biskupin
Cmentarz ewangelicki - Błoto
Cmentarz ewangelicki rodowy - Borówki
Cmentarz ewangelicki - Brudnowo
Cmentarz ??? - Buszkowo (Grzmotny Młyn)
Cmentarz ewangelicki - Dąbrowa Biskupia
Cmentarz ewangelicki - Dziedno
Cmentarz ewangelicki - Gąski
Cmentarz ewangelicki - Jacewo (Dalkowo)
Cmentarz ewangelicki - Kamieniec (gm. Koneck)
Cmentarz ewangelicki - Kijewo
Cmentarz ewangelicki - Kikół
Cmentarz ewangelicki - Konary-Dziewia (Konary)
Cmentarz ewangelicki - Krusze (Osiek)
Cmentarz ewangelicki - Lucim
Cmentarz poepidemiczny - Markowice I
Cmentarz poepidemiczny - Markowice II
Cmentarz ewangelicki - Mąkowarsko
Cmentarz ewangelicki - Mątawy
Cmentarz ewangelicki - Mleczkowo
Cmentarz ewangelicki - Modliborzyce
Cmentarz ewangelicki - Murzynko
Cmentarz ewangelicki - Niechorz I
Cmentarz ewangelicki - Niechorz II
Cmentarz poepidemiczny - Niemojewko
Cmentarz ewangelicki - Nowy Ciechocinek
Cmentarz nieznany - Nowy Dwór (gm. Dąbrowa Biskupia)
Cmentarz poepidemiczny - Opoki
Cmentarz ewangelicki - Otłoczyn I
Cmentarz ewangelicki - Otłoczyn II
Cmentarz ewangelicki - Pawłówek
Cmentarz ewangelicki - Płocicz
Cmentarz ewangelicki - Przepałkowo
Cmentarz ewangelicki - Radojewice
Cmentarz poepidemiczny - Radojewice
Cmentarz ewangelicki - Rejna
Cmentarz poepidemiczny - Rejna
Cmentarz ewangelicki - Sępólno Krajeńskie II
Cmentarz ewangelicki - Sikorz
Cmentarz ewangelicki rodowy - Sikorz
Cmentarz ewangelicki - Sławsko Dolne
Cmentarz ewangelicki - Stanomin
Cmentarz ewangelicki - Stary Bógpomóż
Cmentarz ewangelicki - Stary Zbrachlin
Cmentarz ewangelicki - Stodólno
Cmentarz ewangelicki - Strzyżawa
Cmentarz ewangelicki - Szpital
Cmentarz ewangelicki - Świdwie
Cmentarz ewangelicki - Tryl I
Cmentarz ewangelicki - Tryl II
Cmentarz ewangelicki rodowy - Trzciany
Cmentarz poepidemiczny - Turzany
Cmentarz ewangelicki - Wałdówko
Cmentarz ewangelicki - Wielki Wełcz
Cmentarz ewangelicki - Wielkie Zajączkowo
Cmentarz ewangelicki - Wilkowo
Cmentarz ewangelicki - Wiśniewka
Cmentarz ewangelicki - Włościbórz I
Cmentarz ewangelicki - Włościbórz II
Cmentarz ewangelicki - Wonorze I
Cmentarz ewangelicki - Wonorze II
Cmentarz ewangelicki rodowy - Wymysłowice
Cmentarz ewangelicki - Wysoka Krajeńska
Cmentarz ewangelicki - Zalesie (gm. Sępólno Krajeńskie)
Cmentarz ewangelicki - Zboże
Cmentarz ewangelicki - Zbrachlin

Paweł Bogdan Gąsiorowski
Cmentarz wielowyznaniowy - Głowińsk
Cmentarz ewangelicki - Kleszczyn
Cmentarz ewangelicki - Mościska
Cmentarz ewangelicki - Skępsk
Cmentarz ewangelicki - Trąbin-Rumunki

Jarosław Genert
Cmentarz ewangelicki - Kryńsk (Bachórka)
Cmentarz rzymskokatolicki - Wolica (Stara Wolica)

Henryk Grecki
Cmentarz staroluterański - Toruń (Przedmieście Chełmińskie)

Mirosława Grzesiak
Cmentarz ewangelicki - Skoraczewo
Cmentarz ewangelicki - Skoraczewo (Skoraczewko)

Bohdan Horbaczewski
Cmentarz ewangelicki - Toruń (Podgórz I)
Cmentarz ewangelicki - Toruń (Podgórz II)

Piotr Jachowski
Cmentarz ewangelicki - Kierz Półwieski

Ewa Jaszewska
Cmentarz staroluterański - Toruń (Przedmieście Chełmińskie)

Marcin Kaczmarek
Cmentarz ewangelicki - Mały Rudnik

Mariusz Kaniecki
Cmentarz ewangelicki - Bobrowo
Cmentarz poepidemiczny - Brzezinki
Cmentarz ewangelicki - Budy (gm. Bobrowo)
Cmentarz ewangelicki - Chojno
Cmentarz ewangelicki - Ciche
Cmentarz ewangelicki - Grzybno
Cmentarz ewangelicki rodowy - Jajkowo
Cmentarz ewangelicki - Kawki
Cmentarz ??? - Kawki
Cmentarz ewangelicki - Kruszyny
Cmentarz poepidemiczny - Kruszyny Szlacheckie
Cmentarz ewangelicki - Niewierz
Cmentarz ewangelicki - Nieżywięć
Cmentarz ewangelicki - Pląchoty
Cmentarz ewangelicki - Pokrzydowo
Cmentarz ewangelicki - Polski Konopat
Cmentarz ewangelicki rodowy - Szramowo
Cmentarz ewangelicki - Świecie (gm. Brzozie)
Cmentarz ewangelicki - Zarośle (gm. Zbiczno)
Cmentarz poepidemiczny - Zastawie
Cmentarz ewangelicki - Zbiczno
Cmentarz poepidemiczny - Zbiczno I
Cmentarz poepidemiczny - Zbiczno II

Urszula Karolczak
Cmentarz ewangelicki - Berlinek
Cmentarz ewangelicki - Kózki
Cmentarz ewangelicki - Łączki
Cmentarz ewangelicki - Rudzk Duży

Marta Kaźmierczak
Cmentarz ewangelicki - Biały Bór
Cmentarz żydowski - Koronowo

Joanna Klajbor
Cmentarz ewangelicki - Stronno

Damian Koralewski
Cmentarz ewangelicki - Kikół
Cmentarz żydowski - Kikół

Adam Kowalkowski
Cmentarz ewangelicki - Toruń (Stawki)

Tomasz Kowalski
Cmentarz staroluterański - Toruń (Przedmieście Chełmińskie)

Roman Kraiński
Cmentarz ewangelicki - Nowe I
Cmentarz ewangelicki rodowy - Nowe (osada)
Cmentarz ewangelicki - Wielkie Zajączkowo

Sławomir Kraiński
Cmentarz ewangelicki - Szembruczek

Marek Lewandowski
Cmentarz ewangelicki - Boguszewo (Dąbrówka Szlachecka)
Cmentarz ewangelicki - Czemlewo
Cmentarz ewangelicki - Czarże
Cmentarz ewangelicki - Dąbrowa Chelmińska
Cmentarz ewangelicki - Głażewo
Cmentarz ewangelicki rodowy - Kitnowo
Cmentarz ewangelicki rodowy - Kłódka
Cmentarz ewangelicki - Świecie nad Osą
Cmentarz poepidemiczny - Świecie nad Osą

Ragnar Lodbrok
Cmentarz ewangelicki - Łaziska

Judyta Majewska
Cmentarz ewangelicki - Zieleń

Michał Matyjasik
Cmentarz ewangelicki - Sławsk Wielki (Sławsk Górny)

Tomasz Mądrzyński
Cmentarz ewangelicki - Mochle I
Cmentarz ewangelicki - Mochle II
Cmentarz ewangelicki rodowy - Osówiec
Cmentarz ewangelicki - Pawłówek

Muzeum Solca im. Księcia Przemysła w Solcu Kujawskim
Cmentarz żydowski - Solec Kujawski

Władysław Najder
Cmentarz staroluterański - Toruń (Przedmieście Chełmińskie)

Łukasz Naliwajski
Cmentarz ewangelicki - Wilczkowo

Igor Nigmański
Cmentarz ewangelicki - Gościeradz
Cmentarz ewangelicki rodowy - Wtelno

Anna Orczykowska
Cmentarz ewangelicki - Trzebciny

Kazimierz Pamuła
Cmentarz ewangelicki - Toruń (Stawki)

Dariusz Pawelec
Cmentarz ewangelicki - Brzozowo
Cmentarz ewangelicki - Małe Łunawy
Cmentarz ewangelicki - Nowe Dobra
Cmentarz ewangelicki - Sosnówka

Tim Peppel
Cmentarz ewangelicki - Solec Kujawski I

Paweł Piątkowski
Cmentarz ewangelicki - Czarnowo

Regina Piątkowska
Cmentarz ewangelicki - Czarnowo

Alicja Piotrowska
Cmentarz staroluterański - Toruń (Przedmieście Chełmińskie)

Kornel Pleskot
Cmentarz ewangelicki - Brzozowo
Cmentarz ewangelicki - Bruki Kokocka
Cmentarz ewangelicki - Bruki Unisławskie I
Cmentarz ewangelicki - Bruki Unisławskie II
Cmentarz ewangelicki - Dąbrowa Chełmińska
Cmentarz ewangelicki - Głażewo
Cmentarz ewangelicki rodowy - Jeleniec
Cmentarz ewangelicki - Kotnowo
Cmentarz ewangelicki - Mała Kępa I
Cmentarz ewangelicki - Małe Czyste
Cmentarz ewangelicki - Mozgowina
Cmentarz ewangelicki - Ostrowo (gm. Płużnica)
Cmentarz ewangelicki - Otowice
Cmentarz ewangelicki - Pieńki
Cmentarz ewangelicki - Płużnica
Cmentarz ewangelicki rodowy - Płużnica
Cmentarz ewangelicki - Rafa
Cmentarz ewangelicki - Różnowo
Cmentarz ewangelicki rodowy - Rybieniec
Cmentarz ewangelicki - Ryńsk
Cmentarz ewangelicki - Rzęczkowo
Cmentarz ewangelicki - Starogród
Cmentarz ewangelicki - Wałdowo Królewskie
Cmentarz ewangelicki - Watorowo
Cmentarz ewangelicki rodowy - Wichorze
Cmentarz ewangelicki - Wichorze
Cmentarz ewangelicki - Wieldządz I
Cmentarz ewangelicki - Wieldządz II
Cmentarz ewangelicki rodowy - Wybcz
Cmentarz ewangelicki - Zajączkowo
Cmentarz ewangelicki rodowy - Zamek Bierzgłowski

Magdalena Polińska
Cmentarz ewangelicki - Świecie nad Osą

Anna Rejewska
Cmentarz ewangelicki rodowy - Annowo (gm. Gruta)
Cmentarz ewangelicki - Grudziądz (Franciszkowo)
Cmentarz ewangelicki - Grudziądz (Małe Tarpno)

Monika Rozpłoch
Cmentarz wielowyznaniowy rodowy - Lubaszcz

Sławomir Sikorski
Cmentarz ewangelicki - Anieliny I
Cmentarz ewangelicki - Anieliny II
Cmentarz ewangelicki - Czarmuń
Cmentarz ewangelicki - Dębionek
Cmentarz ewangelicki - Dębowo (gm. Sadki) I
Cmentarz ewangelicki - Dębowo (gm. Sadki) II
Cmentarz rzymskokatolicki - Dziewierzewo
Cmentarz ewangelicki - Grocholin
Cmentarz rzymskokatolicki - Karnowo
Cmentarz wielowyznaniowy - Karnówko
Cmentarz ewangelicki - Kaźmierzewo
Cmentarz żydowski - Łabiszyn (Arnoldowo)
Cmentarz poepidemiczny - Laskownica
Cmentarz ewangelicki - Łochowice
Cmentarz ewangelicki - Łodzia
Cmentarz poepidemiczny - Łodzia
Cmentarz ewangelicki - Maksymilianowo
Cmentarz ewangelicki - Małocin
Cmentarz rzymskokatolicki - Nakło nad Notecią
Cmentarz ewangelicki - Olszewka (gm. Nakło nad Notecią)
Cmentarz ewangelicki - Polichno I
Cmentarz ewangelicki - Polichno III
Cmentarz ewangelicki - Radzicz
Cmentarz wielowyznaniowy - Radzicz
Cmentarz ewangelicki - Sadki (Wybudowanie)
Cmentarz ewangelicki - Samostrzel (Borek)
Cmentarz ewangelicki rodowy - Samsieczynek
Cmentarz wielowyznaniowy - Suchary

Magdalena Skonieczka
Cmentarz ewangelicki - Krusze

Irena Słomińska
Cmentarz żydowski - Nowe

Tymoteusz Słowikowski
Cmentarz żydowski - Aleksandrów Kujawski
Cmentarz ewangelicki - Biały Bór
Cmentarz ewangelicki - Brzeczka
Cmentarz ewangelicki - Brzozówka
Cmentarz ewangelicki - Cegielnik
Cmentarz ewangelicki - Cetty
Cmentarz ewangelicki - Ciechrz
Cmentarz ewangelicki - Cieplinki
Cmentarz wojenny - Dziankowo (Teresinek)
Cmentarz ewangelicki - Gaj
Cmentarz wielowyznaniowy - Głowińsk
Cmentarz ewangelicki - Górsk
Cmentarz żydowski - Izbica Kujawska
Cmentarz ewangelicki - Jarantowice I
Cmentarz ewangelicki - Jarantowice II
Cmentarz ewangelicki rodowy - Jeleniec
Cmentarz ewangelicki - Kamieniec (gm. Koneck)
Cmentarz ewangelicki - Kamionki Duże
Cmentarz ewangelicki rodowy - Katarzynki
Cmentarz ewangelicki - Kierz Półwieski
Cmentarz ewangelicki - Kijewo Szlacheckie
Cmentarz ewangelicki - Kleszczyn
Cmentarz ewangelicki - Kromszewice (Józefki)
Cmentarz ewangelicki - Lulkowo
Cmentarz ewangelicki - Michałki (gm. Świedziebnia)
Cmentarz ewangelicki - Mieczysławowo
Cmentarz ewangelicki - Nowy Ciechocinek
Cmentarz ewangelicki - Otłoczyn I
Cmentarz ewangelicki - Otłoczyn II
Cmentarz ewangelicki - Przysypka
Cmentarz ewangelicki - Rogówko
Cmentarz ewangelicki - Rudzk Duży
Cmentarz ewangelicki - Rzęczkowo
Cmentarz ewangelicki - Stanisławki I
Cmentarz ewangelicki - Stanisławki II
Cmentarz poepidemiczny - Świszewy (Martanowo-Folwark)
Cmentarz wielowyznaniowy - Tomaszewo (gm. Osiek)
Cmentarz ewangelicki - Toruń (Podgórz) I
Cmentarz staroluterański - Toruń (Przedmieście Chełmińskie)
Cmentarz ewangelicki - Tymień
Cmentarz wielowyznaniowy - Więcbork
Cmentarz ewangelicki - Wilkostowo
Cmentarz ewangelicki - Włęcz
Cmentarz ewangelicki - Zbójenko
Cmentarz ewangelicki - Zławieś Wielka I
Cmentarz ewangelicki - Zławieś Wielka II

Dorota Słupczewska
Cmentarz ewangelicki - Czarne Błoto

Łukasz Maurycy Stanaszek
Cmentarz ewangelicki - Buk Góralski

Wiesław Tomczak
Cmentarz ewangelicki - Teodorowo

Arkadiusz Uzarowicz
Cmentarz ewangelicki - Nowy Dwór (gm. Kowalewo Pomorskie) II

Damian Wełnowski
Cmentarz ewangelicki - Gogolin (gm. Koronowo)

Szymon Wiśniewski
Cmentarz ewangelicki - Rogówko

Emilia Witkowska
Cmentarz ewangelicki - Ciche
Cmentarz ewangelicki - Zarośle (gm. Zbiczno)
Cmentarz ewangelicki - Zbiczno
Cmentarz poepidemiczny - Zbiczno I
Cmentarz poepidemiczny - Zbiczno II

Joanna Zarzycka-Streitfeld
Cmentarz ewangelicki rodowy - Borówki

Anna Zglińska
Cmentarz ewangelicki - Biały Bór
Cmentarz ewangelicki - Liciszewy
Cmentarz ewangelicki - Toruń (Stawki)
Cmentarz ewangelicki - Złotoria

Filip Zieliński
Cmentarz ewangelicki - Dębinka
Cmentarz ewangelicki - Dobromierz (Dobromierz Górny)
Cmentarz ewangelicki - Leszyce

Karol Ziółkowski
Cmentarz ewangelicki - Taszewko

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 License