Spis zmarłych - G

Wybierz pierwszą literę nazwiska:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Z !


Nazwisko Nazwisko panieńskie Imiona Data ur. Data zm. Cmentarz Nagrobek Uwagi
Gabriel Hedwig - - Kijewo Szlacheckie DSC_0865.JPG
Gassner Auguste 09.08.1824 05.04.1921 Wymysłowice tn_IMG_1969.JPG
Gatzke Alwine 06.04.1879 12.10.1914 Stary Zbrachlin S0Bs1v6ZeREJ9x2GCaXiRRqwcwyoc52HWLt64KjgTXPy5v0mQSBWnjnNAwrvCMqjns0yqB1dOO-VoqY=w50
Gatzke Hank Elisabeth ? ? Stary Zbrachlin SmxSDjhIVN3ejutBspe3S2SdsWtEWZ-AceJIGlQcWkx4OxFY0g8tFN-Sl_wMrtYBcQdCM-0WaNDUFLI=w50
Gatzke Herman ??.??.1871 24.04.1932 Łęg Witoszyn IMG_4022.JPG
Gatzke Herrmann 17.04.18?? ??.??.1904 Osiek (Osiek Bogucki) DSC_0265.JPG
Gatzke Otto Friedrich ??.??.1910 ??.??.1914 Stary Zbrachlin LKjONqEHZNQ0FNAlVm0HMy2TyDS4PVOdB-u_uwjA07xsfkbJQMIScr7k5S0WMkVLsCTxc6r5gfxtrNY=w50
Gebert - Georg 20.10.1848 04.05.1920 Łobdowo IMG_0055.JPG
Gebert Brock Gottliebe 04.05.1856 24.11.1918 Łobdowo IMG_0055.JPG
Gedtert Konradt Auguste 11.11.1862 27.07.1908 Bruki Unisławskie I IMG_4279.jpg
Geduhn Adolf ??.??.1836 21.04.1906 Toruń (staroluterański) DSC_0959.JPG lapidarium na cm. Św. Jerzego
Geduhn Alexander 20.09.1870 13.05.1934 Toruń (staroluterański) SL25agedun.jpg lapidarium na cm. Św. Jerzego
Geduhn Bernard 24.12.1911 24.12.1911 Toruń (staroluterański) DSC_0959.JPG lapidarium na cm. Św. Jerzego
Geduhn Paulke Bertha 11.02.1846 12.05.1934 Toruń (staroluterański) DSC_0959.JPG lapidarium na cm. Św. Jerzego
Geduhn Kirst Emma 12.06.1873 18.09.1905 Toruń (staroluterański) DSC_0959.JPG lapidarium na cm. Św. Jerzego
Gehrmann Behrendt …ne - 04.01.1918 Toruń (Stawki) IMG_2888.JPG
Gengh Friedrich 11.11.1875 29.11.1917 Małe Pułkowo IMG_0013.jpg żołnierz IWŚ, A.R.
George Gustav ? ??.02.1941 Dębowa Łąka IMG_0036.JPG A.R.
George Koepke Wilhelmine 02.06.1857 03.09.1938 Dębowa Łąka IMG_0036.JPG
Gerc - Amalia 22.11.1860 09.05.1909 Obory (gm. Obrowo) Obory05.jpg
Gerhard Burke Eveline 12.11.1809 26.10.1894 Bydgoszcz (Fordon) DSC_0654.JPG
Gernat Rosalie 24.06.1866 03.12.1942 Jeziorki (gm. Osiek) 84XYnl6urMcowVXYWNnRJdur3rtKCjcinHWMwjN9qllimRKdVCIJ66DkxeyoOG2yNQTI-q-oO90tTds=w50
Gerth Alb. Friedr. 22.07.1880 29.07.1888 Przyłubie DSC_0677.JPG Albin/Albrecht Friedrich
Gerth Kautz Eva 28.12.1856 ??.12.1882 Przyłubie DSC_0675.JPG
Gerth Friedrich ??.10.18?8 28.07.189? Przyłubie DSC_0681.JPG
Gielow Franz 21.03.1869 16.10.1906 Wierzchlas dY3VvWHCcSvBV8rlEkBsyYK4UZMqVacqPDSXy918b74VW-Va5OkuFwumt9tLS_503xlWm55INOEsByk=w50
Giese - Catherine Elisabeth - - Ostromecko IMG_3353.JPG
Gietz Franz Anna 22.02.1824 19.11.1902 Kopanino IMG_9311.JPG
Gietz August 23.02.1860 25.02.1936 Silno IMG_0666.JPG
Gietz Ephraim 13.03.1808 10.01.1891 Kopanino IMG_9313.JPG
Gietz Brüschke Minna 19.04.1865 09.10.1935 Kopanino IMG_9309.JPG
Gietz Toruń (Rudak) DSC_0701.JPG
Gill Pelagia 09.03.1885 19.10.1924 Lubaszcz l08.jpg , fot. M. Rozpłoch
Gitz Karoline ??.04.1867 ??.09.1941 Łęk-Osiek IMG_4423.JPG
Gitz Dase Luise 17.06.1893 07.12.1942 Rumunki Witkowskie rddReAp34FgxfRKIcLv7kqx_Bc3ABAfyXYMifte62tEzAlDX-Yhsigmy_qVWd_YTDEx9vFPKnxeLNbk=w50
Glasemann - Friedrich 22.11.1867 14.04.1922 Włościbórz II ZSjf99L4HdFPtwTdWZv2Qy0Y6P3Sm4lwpesbiX5-l-WuNrHijJfJ7grsqvjS7ZwO6nx6Wv-74jYXd0A=w50
Gläsemann - - - - Toruń (Podgórz II) podg27.jpg nagrobek rodzinny _ fot. Bohdan Horbaczewski
Glass Olga 22.09.1918 18.05.1944 Chodorążek (Rumunki Chodorążek) tn_DSC_0843.JPG
Glassmann - Amalia 26.01.1890 19.02.1929 Ciechocinek (Słońsk Górny) IMG_1320.JPG
Glawe Erdmandine 08.02.1878 14.02.1922 Dębowa Łąka IMG_0039.JPG A.R.
Glawe Ernst 20.08.1898 10.09.1898 Bobrowo D4_R2bcTART9SC7d6XnFTw2Asf0FyV9JvubiaM0jqIZHG_aFq2goYPf00TcmP-P4iGAx_VxQ270AZns=w50
Glawe Hubert 19.07.1869 22.08.1917 Dębowa Łąka IMG_0039.JPG A.R.
Glawe Karl 02.05.1909 25.02.1937 Dębowa Łąka IMG_0037.JPG A.R. Bezitzer
Gleske Peter 07.05.1864 27.07.1941 Stary Bógpomóż DSCF1334.JPG fot. K. Falleńczyk
Glesmer Karol 03.11.1859 25.03.1930 Toruń (staroluterański) DSC_0988.JPG lapidarium na cm. Św. Jerzego
Glim Johann 06.06.1847 17.08.1??? Brzoza (gm. Nowa Wieś Wielka DSC_0110.JPG
Glim Johana 10.01.1845 27.12.1859 Brzoza (gm. Nowa Wieś Wielka DSC_0077.JPG
Glimm Johan 21.11.1800 21.05.1846 Brzoza (gm. Nowa Wieś Wielka DSC_0077.JPG
Goertz Wichert Anna ? ? Sosnówka (gm. Grudziądz) IMG_5313.jpg
Goertz Goertz Frieda 24.04.1889 19.06.1922 Dragacz IMG_2188.JPG
Goertz Heinrich ??.06.1842 ??.12.1886 Dragacz IMG_2214.JPG
Goertz Jacob ? ? Sosnówka (gm. Grudziądz) IMG_5313.jpg
Goerz - - - Dragacz IMG_2203.JPG
Gogolin Adolf 22.03.1913 17.09.1928 Liciszewy IMG_8809.JPG
Gogolin Elza ??.??.1918 20.05.1934 Liciszewy IMG_8786.JPG
Gohlke Albert ? ? Chrząstowo (gm. Nakło nad Notecią) IMG_4563.JPG właściciel Chrząstowa
Gohlke Falkenberg Anna ? ? Chrząstowo (gm. Nakło nad Notecią) IMG_4563.JPG żona właściciela Chrząstowa
Gohlke Carl Ferdinand ? ? Chrząstowo (gm. Nakło nad Notecią) IMG_4563.JPG ojcidc właściciela Chrząstowa
Gohlke Falkenberg Maria Louise ? ? Chrząstowo (gm. Nakło nad Notecią) IMG_4563.JPG matka właściciela Chrząstowa
Göhring Johann 21.06.1838 29.11.1909 Szpital tn_DSCN4323.JPG
Göhring Karoline 15.06.1845 16.02.1923 Szpital tn_DSCN4323.JPG
Göhrke Charlotte 17.02.1908 22.01.1930 Wieldządz II whsWX13K13A6nNmIrHCYo9KIO70whSo4j6osKterVMLtFn6MZFly5T33HJLsfJwEt7ZTWpLtOoHZ9Nk=w50
Göhrke Hedwig 13.12.19?? 20.07.19?? Wieldządz II dmWtOxCEnKhepXy-9FR9X1sFPjfriJ1i1bm6H2cz91lmIMmjrkI2E0HfVrnJKGkmVCg_43_mx0p2bt0=w50
Gohs Hardy 22.06.1939 16.09.1939 Gąski IMG_0335.JPG
Golnik Gottlieb ??.??.1837 04.12.1917 Kamieniec (gm. Koneck) DSC_0575.JPG
Görke Gottfried 12.05.1856 07.09.1916 Myśliwiec DSC_0548.JPG
Görtz Bartel Anna 31.08.1851 10.04.1890 Krusze (Osiek) tn_DSC_1240.JPG
Gortz Renke ? ? 27.03.1942 Mała Kępa I IMG_2417.JPG
Grabowski Gradtke Auguste 08.11.1864 28.03.1932 Rojewice IMG_0458.JPG powiatowa położna
Graf Sahs Adelhaid ??.??.1833 07.09.1871 Koronowo Lipiec%25202014%2520Koronowo%2520Kirkut%2520-%2520fot.%2520Piotr%2520Fr%25C4%2585ckowiak%2520%2526%2520Franciszek%2520Budzbon%2520%25283%2529.JPG żydowski
Graf Johann 01.07.1875 02.08.193[3] Buk Góralski IMG_0016.jpg A.R.
Gramowski Hubert 17.09.1904 15.05.1933 Wymysłowice tn_IMG_1966.JPG
Gramse - Amalie 25.11.1899 20.02.1919 Michałki (gm. Świedziebnia) S7302517.JPG Z.D.
Gramse - Emilie 11.01.1912 31.12.1915 Michałki (gm. Świedziebnia) S7302517.JPG Z.D.
Grapatin - Gottfried 31.12.1874 27.01.1945 Michałki (gm. Świedziebnia) S7302518.JPG Z.D.
Grapatin - Johann ??.??.1842 08.12.1924 Liciszewy IMG_8812.JPG
Grapatin - Marga 21.06.1935 22.06.1935 Michałki (gm. Świedziebnia) S7302519.JPG Z.D.
Grapatin - Melida 21.06.1935 21.06.1935 Michałki (gm. Świedziebnia) S7302519.JPG Z.D.
Grapatin - Meta 21.06.1935 21.07.1935 Michałki (gm. Świedziebnia) S7302519.JPG Z.D.
Grapentin Stortz Emilie 31.05.1863 20.01.1918 Dębowa Łąka IMG_0024.JPG A.R.
Grapentin Michael 24.10.1855 14.02.1916 Dębowa Łąka IMG_0024.JPG A.R.
Grapentin - Reinhold Wilhelm 03.07.1910 20.08.1910 Michałki (gm. Świedziebnia) DSC_0947.JPG
Grashoff Müller Elisabeth 12.12.1854 19.04.1920 Grębocin II IMG_9900.JPG
Grashoff Wilhelm 17.09.1853 30.08.1919 Grębocin II IMG_9900.JPG
Grasse Fuhrmann Anna 26.03.1894 24.08.1943 Ciechocinek (Słońsk Górny) IMG_1319.JPG
Graul Radtke Louise 24.01.1842 06.06.1913 Zalesie (gm. Sępólno Krajeńskie) tn_DSC_0684.JPG
Gregor Jan Tymoteusz 14.01.1799 22.??.18?5 Kryńsk (Bachórka) DSC_3718.JPG J.G.
Grieger Ludwig 28.05.18[6]7 24.11.192[2] Pływaczewo DSC_0499.JPG
Grimm Adam 01.08.1799 09.09.1847 Kamionki Duże IMG_1359.JPG
Grimm Aswaldt Christina 16.12.1809 21.02.1874 Kamionki Duże IMG_1358.JPG
Grimm Ernst Ludwig 03.10.1790 11.05.1864 Przysiek IMG_4414.JPG
Grimm Capelle Frjederike 06.06.1814 29.09.1898 Przysiek IMG_4414.JPG
Grimm - ? ? Kamionki Duże grimm.jpg fot. Marek Pawłowski, 2002. Nie istnieje
Gritschke Johanna Wilhelmine Friederike 13.01.186? 20.01.1867 Brzoza IMG_0810.JPG
Gruberski Antoni ??.??.1864 03.01.1935 Nowa Wieś blEw5HfwrEMT-kiss-VwSWLKFUUjEZ0Q_MnmcFEahug3Pe_RTNozbzbVJBt54ajXQtQ1pR_wIIifwyk=w50
Gruhl Rudolf 03.05.1869 01.03.1925 Tryl I IMG_3523.JPG
Grundtmann Adolf Gotthilf Lebrecht 16.09.1782 17.05.1862 Przysiek IMG_4412.JPG
Grundtmann Freiln von der Goltz Julianne Adegulde 20.02.1788 04.10.1851 Przysiek IMG_4412.JPG
Grunwald Julie 02.05.1818 12.05.1880 Toruń (staroluterański) SL33grunwald.jpg lapidarium na cm. Św. Jerzego
Grunwald Dawid 25.05.1870 17.06.1910 Gaj DSC_0567.JPG
Grüttner Turzinski Anna Elisabeth 07.01.1822 15.06.1890 Nowe II IMG_1849.JPG
Guhhr Jesaiah ??.??.1789 ??.??.1882 Koronowo IMG_0104.JPG żydowski
Guhl Lehmann Amalie Ludwika 17.03.1838 25.03.1909 Nowy Ciechocinek pXLwBW008C34HUrl9x5kqwrHWV7XkGHdBX1ium_rDKQlDWvhnILRE68WwIQOQL7Lcll6qOQBi1h2JP4=w50
Guhl - - - ??.04.1906 Nowy Ciechocinek pXLwBW008C34HUrl9x5kqwrHWV7XkGHdBX1ium_rDKQlDWvhnILRE68WwIQOQL7Lcll6qOQBi1h2JP4=w50
Gulder????? Henri 19.01.1937 17.04.1939 Rojewice IMG_0482.JPG
Gurski Luisa ??.??.1859 27.??.192? Chodorążek (Rumunki Chodorążek) tn_DSC_0806.JPG
Guse Martha 03.02.1875 10.12.1886 Kabat I IMG_1869.JPG
Guse Edith Erika 14.12.1940 13.01.1941 Stary Bógpomóż xtn_DSC_0899.JPG
Gutmann Johann 18.05.1843 25.01.1921 Jacewo (Dalkowo) tn_DSCN4252.JPG
Guttmann Elżbieta ??.??.1956 ??.??.1956 Toruń (staroluterański) DSC_0897.JPG na cm. Św. Jerzego
Guttmann Karol Henryk ??.??.1926 ??.??.1993 Toruń (staroluterański) DSC_0897.JPG na cm. Św. Jerzego
Guttmann Schmidt Krystyna ??.??.1927 ??.??.1997 Toruń (staroluterański) DSC_0897.JPG na cm. Św. Jerzego
Guttmann Krzysztof ??.??.1956 ??.??.1956 Toruń (staroluterański) DSC_0897.JPG na cm. Św. Jerzego
G??? Wilhelm - - Unisław IMG_8311.JPG
Gutzlaff Friedrich ? ? Mozgowina IMG_4533.jpg

Uwagi:
? - nie odczytano / odczyt niemożliwy
- - nie podano
W przypadku gdy nie podano na nagrobku kobiety nazwiska panieńskiego wpisywane jest ono w kolumnie nazwisko.


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 License